ЖК "Данія" - офіційний сайт, плани, ціни на квартири від забудовника, купити квартиру в ЖК "Данія"

Квартири в житловому комплексI


"ДанIя"

готовI квартири

Автономне
опалення

Екологічно
чистий район

Будинок
зданий

Транспортна
доступність


Про проект: переваги ЖК "ДанIя"

ЖК «Данiя» розташований в 3 км від Києва, 10 хвилин до станції метро «Академмістечко» і «Житомирська». Прибудинкова територія кварталу складає 3500 м2. Там зосереджено багато розважальних конструкцій, оригінальних елементів ландшафтного дизайну, ігрових та спортивних майданчиків.

Уздовж будинків висаджено хвойні дерева. За рахунок такого рішення створюється ілюзія лісового масиву. Прибудинкова територія має особливу естетичну красу та приковує погляд з перших хвилин.

ЖК «Данія» – це будинок, куди ви завжди хотітимете повернутися. Саме тут можливе щасливе життя в оточенні природи, свіже повітря, чисті думки и здоровий спосіб життя. Оточення житлового кварталу просто створене для сімейного життя.

ЕкологIчне оточення
УпорядкованI територIЇ

Квартири в продажу

Однокімнатні

31.3 - 38.7 м2 від 465 000 ₴ ДIзнатись деталI

Двокімнатні

47.7 - 54.5 м2 від 708 000 ₴ ДIзнатись деталI

ЖК «ДанIя»

Особливість проекту.
ЖК «Данія» відображає гармонійне поєднання елементів сучасного стилю з можливістю реалізовувати яскраві акценти дизайну. Тільки незвичні забудови, повноцінний комфорт проживання, унікальні технічні рішення та багато іншого, що радуватиме вас щодня.

Високі стандарти європейського будівництва подарують всім жителям справжній затишок домашнього вогнища. Тут кожен відчує себе по-справжньому вдома, де поруч лише близькі люди та комфорт.

Розвинена інфраструктура та багато розваг зроблять дозвілля цікавішим. Поруч є школа, дитячий садок, лікарня, доросла та дитяча поліклініка, кафе, ресторани, відділення банків, салони краси та все, що необхідно для повноцінного життя. Це саме той житловий комплекс, де мріятимуть жити тисячі людей. Тут дійсно приємно, затишно та дуже красиво. Естетика кварталу захоплює подих і ніби телепортує в інший куточок світу.

ЖК «Данія» закритого типу, знаходиться в Софіївській Борщагівці. Екологічно чисте місце зі зручною транспортною розв’язкою, далеко від неспокійного мегаполісу, пилу та міської загазованості – ідеальна локація для життя.

Архітектурна концепція кварталу.
А ви звернули увагу на чудовий дизайн ЖК «Данія»? Естетична досконалість кожної деталі додає вишуканості всьому району. Якщо ви прагнете високого рівня комфорту, хочете відчути всі переваги заміського життя, де є все для комфорту – таке житло для вас. Ви можете придбати однокімнатні та двокімнатні квартири за ціною від 465 000 гривень.

Терміни здачі житла.
Всі будинки вже введено в експлуатацію. Якщо хочете оселитися в нових апартаментах – одразу телефонуйте +380 (93) 170-35-36. За цим номером вас зорієнтують в цінах, дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть з вибором квартири. Після купівлі ви одразу одержуєте пакет документів – свідоцтво про право власності та необхідні технічні умови.

Тепер і у вас є шанс купити житло, створене за європейськими стандартами будівництва та за демократичними українськими цінами.
__________________________________________________________
ЖК «Дания» – Софиевская Борщаговка. Это уютный и экологически чистый жилой квартал, где каждый ощутит себя «как дома». Отзывы покупателей вы прочтете на форуме дольщиков. Только просторные квартиры, эргономичные планировки и облагороженная территория. Расположение в тихом и развитом уголке – Софиевской Борщаговке, выигрышно выделяет комплекс на фоне киевских новостроек.

Купить квартиру и задать свои вопросы вы можете по номеру +380 (93) 170-35-36. Больше информации на Лун.юа (lun.ua). Официальный сайт застройщика предлагает дополнительные фото, видео и актуальные новости по строительству жилого квартала.

МIсцезнаходження

Адреса: вулиця Ягідна, 21 Софіївська Борщагівка, Київська обл.